Additional information
| Adhesive | Removable |
|---|---|
| Colour | White |
| Material | Matt Paper |
| Label Size | 99x34mm |
| Label Width | 97 to 100mm |
| Label Height | 31 to 34mm |
| Label Shape | Rectangular |
| Sheet Size: | A4 |
| Labels per Sheet | 16 |
| Labels per box | 1600 |
| Sheets per box | 100 |
| Equivalent | L7162 |
| Availability | Stock |
| Avery Compatible Code | L7162 |
| Brand | PFW Labels |
| Print Compatibility | Copier, Digital, Inkjet, Laser, Litho |





Reviews
There are no reviews yet.