Additional information
| Box Quantity | 200 Sheets per Box, 500 Sheets per Box |
|---|---|
| Adhesive | Removable |
| Colour | White |
| Material | Matt Paper |
| Label Size | 96x45mm |
| Label Width | 91 to 96mm |
| Label Height | 41 to 45mm |
| Label Shape | Rectangular |
| Sheet Size: | A4 |
| Labels per Sheet | 12 |
| Labels per box | 2400, 6000 |
| Sheets per box | 200, 500 |
| Availability | Stock |
| Brand | PFW Labels |
| Print Compatibility | Copier, Digital, Inkjet, Laser, Litho |





Reviews
There are no reviews yet.