Additional information
| Adhesive | Removable |
|---|---|
| Colour | White |
| Material | Matt Paper |
| Label Size | 64x28mm |
| Label Width | 61 to 64mm |
| Label Height | 24 to 30mm |
| Label Shape | Rectangular |
| Sheet Size: | A4 |
| Labels per Sheet | 30 |
| Labels per box | 3000 |
| Sheets per box | 100 |
| Availability | Stock |
| Brand | PFW Labels |
| Print Compatibility | Copier, Digital, Inkjet, Laser, Litho |





Reviews
There are no reviews yet.