Description
FREE DELIVERY on orders over £120 + VAT, £9.50 on orders below £120 + VAT (*See Exceptions) | All Prices Exclude VAT
| Adhesive | Removable |
|---|---|
| Colour | White on Red |
| Material | Semi Gloss Paper |
| Label Size | 45x25mm |
| Label Width | 41 to 47mm |
| Label Height | 24 to 30mm |
| Label Shape | Rectangular |
| Sheet Size: | Roll |
| Labels per Roll | 500 |
| Availability | Stock |
These labels are available from stock and available for Next day delivery when ordered by 3:30pm.
Delivery costs:
Next Day UK Mainland; Free Delivery on orders over £100 (excl VAT) & £8.00 on orders under £100.
For other delivery options, click here to view our delivery information page or contact us to discuss your requirements.
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.