Additional information
| Adhesive | Removable |
|---|---|
| Colour | White |
| Material | Matt Paper |
| Label Size | 64×38.1mm |
| Label Width | 64mm |
| Label Height | 38.1mm |
| Label Shape | Rectangular |
| Sheet Size: | A4 |
| Labels per Sheet | 21 |
| Labels per box | 10500 |
| Sheets per box | 500 |
| Equivalent | L7160 |
| Availability | Produced to Order |
| Brand | PFW Labels |
| Print Compatibility | Copier, Digital, Inkjet, Laser, Litho |





Reviews
There are no reviews yet.